trainingen
 

pupillen en junioren

 

Trainingstijden oktober 2016 – oktober 2017

door Anna Goede
Voor de kalender met uitzonderingsdata - feestdagen en vakantie e.d. - zie hier.

De trainingstijden voor het nieuwe seizoen, oktober 2017-2018, vind je hier.

Pupillen


  Mini-pupillen (2010)   Woensdag 16:30-17:30   Zaterdag 11:00-12:00
  Hoofdtrainers   Joost   Joost
  Trainers   Lennart, Tobias   Lennart, Loeka

 

  C-pupillen (2009)   Woensdag 16:30-17:30   Zaterdag 10:30-11:30
  Hoofdtrainers   Mathilde   Mathilde
  Trainers   Stella, Noa, Roy   Stella, Elja, Giel, Roy

 

  B-pupillen (2008)   Donderdag 17:30-18:45   Zaterdag 10:30-11:30
  Hoofdtrainers   Rochan   Rochan
  Trainers   Racquelle, Ynze   Sophia, Margaux, Ynze

 

  A1-pupillen (2007)   Woensdag 16:30-18:00   Zaterdag 11:30-13:00
  Hoofdtrainers   Johnny   Johnny
  Trainers   Harald, Elise, Inge            Joshua, Harald, Yvette
  A2-pupillen (2006)   Donderdag 17:30-19:00   Zaterdag 11:30-13:00
  Hoofdtrainers   Titus   Titus
  Trainers   Melle, Sjaak, Eva D  Melle, Sjaak, Eva D, Levi,  Elja

Voor de pupillen is op zondagochtend van 10:00-12:00 cross-training door Lennart en Melle.
Het is soms op de baan, maar ook wel in verschillende parken.


 

Junioren


  D1-junioren (2005)   Maandag 17:30-19:00   Zaterdag 12:00-13:30
  Hoofdtrainers   Joran   Joran
  Trainers   Eva S, Rian, Racquelle   Eva S, Rian, Giel,
  Daphne

 

  D2-junioren (2004)   Maandag 17:30-19:00   Zaterdag 12:00-13:30
  Hoofdtrainer   Nick   Nick
  Trainers   Tim, Bram, Noa
  Tim, Stein, Rinner

 

  C1-junioren (2003)   Maandag 17:30-19:00   Zaterdag 13:00-14:30
  Hoofdtrainer   Rosa   Rosa
  Trainers   Johnny   Racquelle, Ynze

 

  C2-junioren (2002)   Maandag 19:00-20:30   Zaterdag 13:00-14:30
  Hoofdtrainer   Sylvester   Sylvester
  Trainers   Floris   Tsega, Floris

 

  B-junioren      (2001/2000)   Maandag 17:30-19:00   Woensdag 17:30-19:00   Zaterdag 13.00-14.30
  Hoofdtrainer   Sterre   Sterre   Sterre
  Trainer   Theo   Theo   

 

  A-junioren  (1999/1998)  Maandag 19:00-20:30  Woensdag 19:00-20:30 Zaterdag 9.00-10.30
(winter in de hal, ook   voor B-junioren)
  Hoofdtrainer   Theo   Theo   Theo

 


Specialisatietrainingen CD-junioren

Er worden voor D- en C-junioren iedere week specialisatietrainingen aangeboden naast de twee algemene trainingen. De specialisatietrainingen richten zich op een specifiek onderdeel.

  CD-specialisatie   Trainer   Tijden
  Middellangeafstand   Tessa Strijp   woensag 17:15-18:15 en 18.15-19.15
  Sprint/horden   Janke   C-junioren: donderdag 17:00-18:00
  D-junioren: donderdag 18:00-19:00
  Ver/HSS   Joshua   woensdag 19.30 - 20.30
  Hoog   Tim   woensdag 16.15 - 18.45
  Polsstok   Julian   dinsdag 17.30 - 18.30
  Werpen   Nick/Daphne   zaterdag 10.30 - 11.30
  Meerkamp   Nick   vrijdag 17.00 - 18.30

Als je een derde keer in de week wil trainen, dan kan je in overleg met jouw hoofdtrainer een onderdeel kiezen. Jouw hoofdtrainer beoordeelt of je aan de eisen voldoet om met de specialisatietrainingen mee te doen en vertelt hoe je contact kan opnemen met de specialisatietrainer.

Je mag met de specialisatietrainingen meedoen als je:

  • D- of C-junior bent
  • gemotiveerd bent om je in een onderdeel te specialiseren
  • 2 keer per week traint bij de algemene training en goed gedrag vertoont
  • 2 keer per week bij de algemene training blijft komen als je een specialisatie hebt gekozen
  • iedere week aanwezig bent bij de specialisatietraining van jouw gekozen onderdeel
  • met de wedstrijden (competities, clubkampioenschappen, cross) meedoet.

Oktober is testmaand, dan kun je proberen of het wat voor jou is.

Voor de trainers is het ook nieuw om specialisatietrainingen aan te bieden aan meerdere groepen. We zullen daarom eind november evalueren hoe het tot dan toe is gegaan.

 


Specialisatietrainingen AB-junioren

B- en A-junioren die extra willen trainen hebben verschillende mogelijkheden. Bespreek met je hoofdtrainer wat je wil doen.

  Onderdelen AB junioren   Trainer   Tijden
  Middellangeafstand   Tessa Strijp   vrijdag 18:00-19:30
  Sprint/estafette/ver/hinkstap   René Roos   dinsdag en donderdag 19:00-20:30
  Zaterdag 15:30-17:30 (winter in de hal)
  Werpen   Sander Stok   In overleg
  Krachttraining   Sander Stok   In overleg
  Lange afstand   Zie looptrainingen voor senioren/masters

 


SAA-trainingen

Er worden door de Amsterdamse atletiekverenigingen gezamenlijk (SAA) verder nog trainingen aangeboden voor gevorderde junioren en senioren. De technische commissie bespreekt welke atleten aan deze trainingen mogen deelnemen.

  Onderdeel   Trainer
  Middellange afstand   Frans Thuys
  Lange afstand   Bram Wassenaar
  Polsstokhoogspringen   Ruud de Vries

 


Wanneer zijn er geen trainingen vanwege feestdagen, vakantie e.d.?

Feestdag

Datum

Wel of geen training

Sint Maarten

11 november 2016

Wel

Sinterklaas

5 december 2016

Wel

1ste Kerstdag

25 december 2016

Geen

2de Kerstdag

26 december 2016

Geen

Oudjaarsdag

31 december 2016

Geen

Nieuwjaarsdag

1 januari 2017

Geen

Goede Vrijdag

14 april 2017

Geen

1ste Paasdag

16 april 2017

Geen

2de Paasdag

17 april 2017

Geen

Koningsdag

27 april 2017

Geen

Bevrijdingsdag

5 mei 2017

Geen

Hemelvaartsdag

25 mei 2017

Geen

1ste Pinksterdag

4 juni 2017

Geen

2de Pinksterdag

5 juni 2017

Geen



Vakanties

Vakantie

Datum

Wel of geen training?

Herfstvakantie

15 oktober t/m 23 oktober 2016

Wel

Kerstvakantie

24 december t/m 8 januari 2017

Geen

Voorjaarsvakantie

18 februari t/m 26 februari 2017

Wel

Meivakantie

Verschillend per school

Wel

Zomervakantie

22 juli t/m 3 september 2017

Geen normale trainingen*

*Tijdens de zomervakantie is er één keer per week een training door trainers die niet op vakantie zijn. Deze training is voor alle pupillen samen en alle junioren samen.


Trainingstijden oktober 2017-2018

versie 3-8-2017

Groep

Dag

Tijd

Trainers

 

 

 

 

Mini pupillen

Woensdag

16:30-17:30

Joost, Daniel, Jasper

2011

Zaterdag

12:00-13:00

Joost, Daniel, Giel

 

 

 

 

C pupillen

Dinsdag

17:30-18:30

Lennart, Melle, Sophia, Casper, Reger

2010

Zaterdag

12:00-13:00

Lennart, Melle, Rochan, Reger, Matty

 

 

 

 

B pupillen

Dinsdag

17:30-18:30

Mathilde, Stella, Elja, Aerin, Roy, Tobias

2009

Zaterdag

12:00-13:00

Mathilde, Stella, Elja, Aerin, Roy, Diede

 

 

 

 

A1 pupillen

Donderdag

17:30-19:00

Rochan, Zita, Floris, Luka, Naseya

2008

Zaterdag

10:30-12:00

Rochan, Zita, Janke, Lennart, Annerieke

 

 

 

 

A2 pupillen

Woensdag

17:30-19:00

Johnny, Harald, Joost, Elize, Inge, Quint

2007

Zaterdag

10:30-12:00

Johnny, Harald, Joost, Mathilde, Yvette

 

 

 

 

D1 junioren

Woensdag

17:30-19:00

Titus, Eva D, Diede, Elja, Bram

2006

Zaterdag

13:00-14:30

Titus, Eva D, Diede, Elja, Giel

 

 

 

 

D2 junioren

Maandag

17:30-19:00

Eva S, Rian, Sjors, Rinner

2005

Zondag

10:00-11:30

Eva S, Rian, Sjors, Rinner

 

 

 

 

C1 junioren

Maandag

17:30-19:00

Tim, Bram, Justine

2004

Woensdag (extra)

17:30-19:00

Nick, Tim, Julian

 

Zaterdag

9:00-10:30

Nick, Noa, Julian

 

 

 

 

C2 junioren

Maandag

17:30-19:00

Rosa, Racquelle, Johnny

2003

Woensdag (extra)

17:30-19:00

Rosa, Racquelle, Daphne

 

Zaterdag

9:00-10:30

Rosa, Daphne, Tsega

 

 

 

 

B junioren

Maandag

19:00-20:30

Sylvester, Joshua, Floris

2002, 2001

Vrijdag (extra)

17:00-18:30

Sylvester, Tim, Tsega

 

Zondag

12:00-13:30

Sylvester, Joshua, Floris

 

 

 

 

A junioren

Maandag

19:00-21:00

Theo

Neo-senioren

Woensdag

19:00-21:00

Theo

2000-1997

Zaterdag

09:00-10:30

Theo

 


Ogenblik a.u.b. ...