trainingen
 

pupillen en junioren

 

Trainingstijden oktober 2017 – 2018

door Anna Goede
Voor de kalender met uitzonderingsdata - feestdagen en vakantie e.d. - zie hier.

versie 24-9-2017

 

Groep

Dag

Tijd

Trainers

 

 

 

 

Minipupillen

Woensdag

16:30-17:30

Joost, Daniel, Jasper

2011

Zaterdag

12:00-13:00

Joost, Daniel, Giel

 

 

 

 

C pupillen

Dinsdag

17:30-18:30

Lennart, Melle, Elja, Sophia, Casper

2010

Zaterdag

12:00-13:00

Lennart, Melle, Elja, Rochan, Matty

 

 

 

 

B pupillen

Woensdag

16:30-17:30

Mathilde, Stella, Aerin, Reger, Tobias,

2009

Zaterdag

12:00-13:00

Mathilde, Stella, Aerin, Reger, Diede, Roy

 

 

 

 

A1 pupillen

Donderdag

17:30-19:00

Rochan, Zita, Floris, Luka,

2008

Zaterdag

10:30-12:00

Rochan, Zita, Janke, Lennart, Annerieke

 

 

 

 

A2 pupillen

Woensdag

17:30-19:00

Johnny, Harald, Joost, Elize, Inge, Quint

2007

Zaterdag

10:30-12:00

Johnny, Harald, Joost, Mathilde, Yvette

 

 

 

 

D1 junioren

Woensdag

17:30-19:00

Titus, Eva D, Diede, Elja, Bram

2006

Zaterdag

13:00-14:30

Titus, Eva D, Diede, Elja, Giel

 

 

 

 

D2 junioren

Maandag

17:30-19:00

Eva S, Rian, Sjors, Rinner, Naseya

2005

Zaterdag

13:00-14:30

Eva S, Rian, Sjors, Rinner, Melle

 

 

 

 

C1 junioren

Maandag

17:30-19:00

Tim, Bram, Justine

2004

Woensdag (extra)

17:30-19:00

Nick, Tim, Julian

 

Zaterdag

9:00-10:30

Nick, Julian,

 

 

 

 

C2 junioren

Maandag

17:30-19:00

Rosa, Racquelle, Johnny

2003

Woensdag (extra)

17:30-19:00

Rosa, Racquelle, Daphne

 

Zaterdag

9:00-10:30

Rosa, Daphne, Tsega

 

 

 

 

B junioren

Maandag

19:00-20:30

Sylvester, Joshua, Floris

2002, 2001

Vrijdag (extra)

18:00-19:30

Sylvester, Tim, Tsega

 

Zondag

13:00-14:30

Sylvester, Joshua, Floris

 

 

 

 

A junioren

Maandag

19:00-21:00

Theo

Neo-senioren

Woensdag

19:00-21:00

Theo

2000-1997

Zaterdag

09:00-10:30

Theo

 

 


Als je een derde keer in de week wil trainen, dan kan je in overleg met jouw hoofdtrainer een onderdeel kiezen. Jouw hoofdtrainer beoordeelt of je aan de eisen voldoet om met de specialisatietrainingen mee te doen en vertelt hoe je contact kan opnemen met de specialisatietrainer.

Je mag met de specialisatietrainingen meedoen als je:

  • D- of C-junior bent
  • gemotiveerd bent om je in een onderdeel te specialiseren
  • 2 keer per week traint bij de algemene training en goed gedrag vertoont
  • 2 keer per week bij de algemene training blijft komen als je een specialisatie hebt gekozen
  • iedere week aanwezig bent bij de specialisatietraining van jouw gekozen onderdeel
  • met de wedstrijden (competities, clubkampioenschappen, cross) meedoet.

Oktober is testmaand, dan kun je proberen of het wat voor jou is.

Voor de trainers is het ook nieuw om specialisatietrainingen aan te bieden aan meerdere groepen. We zullen daarom eind november evalueren hoe het tot dan toe is gegaan.

 

 

Specialisatie trainingen

 

Dag

Tijd

Trainer

Lange afstand B-A2 pupillen en D1 junioren

Zondag

10:00-11:30

Lennart, Melle, Levi, Noa

Lange afstand D2 junioren

 

Woensdag

17:15-18:15

Tessa

Lange afstand C junioren

 

Woensdag

18:15-19:15

Tessa

Lange afstand B-A junioren

 

Vrijdag

18:00-19:30

Tessa

Meerkamp D-C junioren

 

Donderdag

17:00-19:00

Nick

Sprint/horden D junioren

 

Donderdag

17:00-18:00

Janke

Sprint/horden C junioren

 

Donderdag

18:00-19:00

Janke

Verspringen D-C junioren

 

Woensdag

19:30-20:30

Joshua

Polsstokhoogspringen

 

?

?

?

Sprint/estafette/ver/hinkstap

B-A junioren

 

 

Dinsdag

Donderdag

Zaterdag

19:00-20:30

19:00-20:30

15:30-17:30

René

Hoogspringen D-C junioren

 

Dinsdag

17:00-19:00

Tim

Werpen D-C junioren

 

?

?

?

Werpen B-A junioren

 

Donderdag

17:30-18:30

Sander

Krachttraining junioren

Overleg

 

Sander

 

 

Voor de pupillen is er op zondagochtend van 10:00-12:00 uur cross-training door Lennart en Melle.
Het is soms op de baan, maar ook wel in een of ander park of bosgebied.


 

SAA-trainingen

Er worden door de Amsterdamse atletiekverenigingen gezamenlijk (SAA) verder nog trainingen aangeboden voor gevorderde junioren en senioren. De technische commissie bespreekt welke atleten aan deze trainingen mogen deelnemen.

  Onderdeel   Trainer
  Middellange afstand   Frans Thuys
  Lange afstand   Bram Wassenaar
  Polsstokhoogspringen   Ruud de Vries

 


 

 Wanneer zijn er geen trainingen vanwege feestdagen, vakantie e.d.?
NB.: nieuwe tabel voor 2017-2018 volgt z.s.m..

Feestdag

Datum

Wel of geen training

Sint Maarten

11 november 2016

Wel

Sinterklaas

5 december 2016

Wel

1ste Kerstdag

25 december 2016

Geen

2de Kerstdag

26 december 2016

Geen

Oudjaarsdag

31 december 2016

Geen

Nieuwjaarsdag

1 januari 2017

Geen

Goede Vrijdag

14 april 2017

Geen

1ste Paasdag

16 april 2017

Geen

2de Paasdag

17 april 2017

Geen

Koningsdag

27 april 2017

Geen

Bevrijdingsdag

5 mei 2017

Geen

Hemelvaartsdag

25 mei 2017

Geen

1ste Pinksterdag

4 juni 2017

Geen

2de Pinksterdag

5 juni 2017

Geen



Vakanties

Vakantie

Datum

Wel of geen training?

Herfstvakantie

15 oktober t/m 23 oktober 2016

Wel

Kerstvakantie

24 december t/m 8 januari 2017

Geen

Voorjaarsvakantie

18 februari t/m 26 februari 2017

Wel

Meivakantie

Verschillend per school

Wel

Zomervakantie

22 juli t/m 3 september 2017

Geen normale trainingen*

*Tijdens de zomervakantie is er één keer per week een training door trainers die niet op vakantie zijn. Deze training is voor alle pupillen samen en alle junioren samen.



Ogenblik a.u.b. ...