trainingen
 

Senioren Mannen

 

100 meter Chris Berger 10,3s Amsterdam 26/08/1934
  Elvis Afrifa  10,50s  Oordegem  26/05/2017 
100 yards Chris Berger 9,8s Stockholm 23/07/1933
200 meter Wil van Beveren 21,4s Berlijn 04/08/1936
400 meter Jon Schouwenaar 48,49s Amsterdam 17/06/2016
440 yards Sepp Steger 49,0s Glasgow 02/08/1958
800 meter Bram Wassenaar 1:47,5s Oosterbeek 16/06/1971
880 yards Henk Heida 1:51,8s Glasgow 02/08/1958
1000 meter Henk Heida 2:21,5s Parijs 03/10/1959
1500 meter Bram Wassenaar 3:39,1s Aarhus 23/06/1971
1 Engelse Mijl Frits de Ruyter 4:16,0s Londen 03/07/1948
2000 meter Frits de Ruyter 5:21,4s Brussel 26/06/1946
3000 meter Edo Baart 8:15,58s Utrecht 14/06/1994
2 Engelse Mijl Geert Jansen 9:24,0s Heiloo 02/08/1970
5000 meter Edo Baart 14:17,16s Utrecht 22/07/1994
10000 meter Edo Baart 30:07,42s Assen 15/07/1994
10 km weg Noal Beritie 30:49:0s Den Haag 25/05/2014
15 km Ko v.d. Weijden 45:55:0s Rhoon 23/12/1978
10 Engelse Mijl Ko v.d. Weijden 48:31:4s Barendrecht 14/10/1978
20 Kilometer Geert Jansen 1:02:02,0s Dordrecht 04/10/1970
Halve Marathon Edo Baart 1:07:55s Roelofarendsveen 28/11/1993
25 Kilometer Ko v.d. Weijden 1:17:59.0s Eersel 15/05/1978
30 Kilometer Bert van Sijtveld 1:38:31,8s Bern 01/07/1973
Marathon Ko v.d. Weijden 2:14:47,0s Sneek 10/06/1978
100 Kilometer Herman Waardenburg 10:21:00,0s Winschoten 24/09/1977
Uurloop Ko v.d. Weijden 19230,70m Vlissingen 21/07/1978
10 km snelwandelen Floor van Lamoen 46:32,5s Zaandam 21/04/1995
20 km snelwandelen Floor van Lamoen 1:39:07,7s Bergen op Zoom 15/07/1995
30 km snelwandelen Floor van Lamoen 2:43:20s Schoonhoven 30/04/1995
1 uur snelwandelen Floor van Lamoen 12576m Zaandam 02/06/1995
110 meter horden Alain van Tholl
15,04s Bergen op Zoom 24/04/2016
200 meter horden Marcel Korff 25,2s Hoorn 30/06/1985
400 meter horden Jon Schouwenaar 53,52s Lisse 13/05/2017
440 yards horden John Pootjes 59,3s Londen 30/09/1953
3000 meter steeple Bram Wassenaar 9:06,8s Utrecht 25/06/1967
Hoogspringen Michiel Heerema 2,05m Purmerend 23/05/1992
Polsstokhoog Wiebe Siedsma 4,30m Roosendaal 27/05/1979
Verspringen Gerard Wessels 7,38m Rotterdam 23/07/1950
Hinkstapspringen Joshua Record 14,70m Kortrijk 09/07/2016
Kogelstoten Cees van Wees 16,68m Den Haag 08/06/1969
Discuswerpen Sander Stok 45,82m Helmond 17/06/2011
Kogelslingeren Sander Stok 62,64m Amsterdam 31/07/2015
Gewichtslingeren Sander Stok 15,45m Rotterdam 30/08/2008
Speerwerpen Theo Danes 60,49m Ede 20/09/2009
Speerwerpen (oud model) Jan de Vries 64,58m Lisse 27/09/1970
Werp 5 kamp Sander Stok 3228 punten Rotterdam 30/08/2008
   51,58m; 11,41m; 43,17m; 41,52m; 15,45m
A.V. '23 6 Kamp Theo Danes 3995 punten Amsterdam 08/10/2006
  11,5sec; 2.14.0min; 6.62m; 1.90m; 12.54m; 53.97m
10 Kamp Theo Danes 7027 punten Woerden 31/08/2008
  11,81sec; 7,11m; 12,79m; 1,96m; 52,35sec; 15,58; 38,49m; 4,00m; 57,91m; 4:48,08min
4x100 meter (1e) Bram van der Jagt

41,22s

Den Haag

20/05/2017

2e loper Jon Schouwenaar
3e loper Rutger Bien
4e loper Elvis Afrifa
4x200 meter (1e) Michel Oostermeyer 1:28,8s Amsterdam 10/09/1933
2e loper Wil van Beveren
3e loper Dolf Benz
4e loper Chris Berger
4x400 meter Jon Schouwenaar 3:16,36s Den Haag 20/05/2017
2e loper Bram van der Jagt
3e loper Alain van Tholl
4e loper Rutger Bien
4x800 meter (1e) Wouter Merle 7:45,9s Haarlem 28/07/1968
2e loper Peter v.d. Water
3e loper Willem van Riemsdijk
4e loper Bram Wassenaar
3x1000 meter (1e) Bram Wassenaar 7:58,4s Baarn 01/05/1966
2e loper Willem van Riemsdijk
3e loper Geert Jansen
4x1500 meter (1e) Willem van Riemsdijk 16:32,4s Amsterdam 02/07/1967
2e loper Bram Wassenaar
3e loper Bert van Sijtveld
4e loper Peter v.d. Water
Zweedse estafette
1e loper (400m)
Jon Schouwenaar 1:57,70s Utrecht 26/06/2016
2e loper (300m) Rutger Bien
3e loper (200 m) Elvis Afrifa
4e loper (100m) Bram Teunisse
Olympische estafette
1e loper (800m)
Frits de Ruyter 3:30,5s Amsterdam 14/07/1946
2e loper (400m) Anton Blok
3e loper (200m) Johnny de Vries
4e loper (200m) Gabe Scholten

Ekiden Marathon
1e loper (5km)

Lucas Rood 2:37:09,0s Vught 23/03/1997
2e loper (10km) Peter van der Meulen
3e loper (5 km) Jaap Bosschaart
4e loper (10 km) Kees Elsinga
5e loper (5km) Patrick Frederix
6e loper (7,2 km) Henk Dekker
10x100 meter -1e Rolf Veldman 1:47,3s Amsterdam 16/09/1934
2e loper Joop Kuiper
3e loper Michel Oostermeyer
4e loper Chris Sierhuis
5e loper Dolf Benz
6e loper Chris Berger
7e loper Aad Zwolsman
8e loper Wil van Beveren
9e loper Bob Heyn
10e loper Bob Mesman Schultz
         

Indoorrecords

50m Elvis Afrifa 6,24s Utrecht 15/01/2016
60m Elvis Afrifa 6,89s Apeldoorn 11/02/2017
200m Elvis Afrifa 22,10s Apeldoorn 11/02/2017
400m Jon Schouwenaar 47,78s Apeldoorn 11/02/2017
800 meter Adri Schaper 1:52,5s ? 20/02/1971
1500 meter Bram Wassenaar 3:44,4s Rotterdam 21/02/1976
60m horde Alain van Tholl
8,41s Amsterdam 06/02/2016
Verspringen Dennis Weijens 6,97m Apeldoorn 11/02/2012
Hoogspringen Theo Danes 2,05m Gent 09/03/2003
Polsstokhoogspringen Theo Danes 4,00m Zoetermeer 19/01/2008
Hinkstapspringen Alex ter Beek 13,88m Den Haag 02/03/1991
Kogelstoten Theo Danes 13,34m Apeldoorn 18/02/2012
7-kamp Theo Danes 5020 punten Gent 11/02/2007
  7,40s; 6,89m; 12,40m; 1,95m; 8,88s; 3,80m; 2:50,17s

Clubrecords


Ogenblik a.u.b. ...