Junioren Jongens B

100 meter Levi Hazes 10,84s Leiden 17/06/2017
200 meter Levi Hazes 22,28s Brussel 10/07/2017
400 meter Jasper Oskam 51,37s Alkmaar 27/05/2018
800 meter Sjaak Hoogstraaten 1:58,35s Amsterdam 07/08/2010
1000 meter Sjaak Hoogstraaten 2:42,10s Leiden 26-08-2009
1500 meter Sjaak Hoogstraaten 4:09,03s Utrecht 09/07/2010
3000 meter Hans Dijkstra 9:30,8s Krommenie 15/06/1975
5000 meter (cross) Solomon van Blokland 15:54,0s Voorschoten 13/03/2005
110 meter horden Alain van Tholl 14,47s Alphen aan de Rijn 08/07/2011
300 meter horden Cees van der Pouw 40,33s Groningen 17/06/1977
400 meter horden Sjors van der Schot 1:01,39s Vught 30/06/2017
1500 meter steeple Ton Poll 5:12,8s Amsterdam 16/06/1974
2000 meter steeple Tsega Kifle 6:36,24s Vught 01/07/2017
Hoogspringen Wiebe Siedsma 2,00m Papendal 15/05/1976
Tim van der Heide 2,00m Leiden 10/05/2015
Polsstokhoogspringen Donald Dingemanse 3,80m Santpoort 10/06/2012
Verspringen Wiebe Siedsma 6,58m Heiloo 15/06/1976
Hinkstapspringen Alex ter Beek 13,92m Alphen a/d Rijn 30/06/1991
Kogel 5 kg Robert-Jan van Bruggen 15,66m Haarlem 31/05/1980
Kogel 6 kg Frits Wimmers 14,04m Haarlem 22/06/1969
Discus 1,5 kg Frits Wimmers 48,04m Leeuwarden 12/07/1969
Discus 1,75 kg Frits Wimmers 42,04m Haarlem 22/06/1969
Gewichtwerpen (9kg) Sander Stok 13,71m Eindhoven 29/05/1999
Kogelslingeren Jim van Oostrom 47,94m Boskoop 20/06/2009
Speerwerpen Mark Heijneman 57,62m Nijmegen 21/06/1981
werp 4-kamp (K+D+S+SL) Sander Stok 2228 punten Eindhoven 29/05/1999
A.V. ’23 6-Kamp Paul Wijnbergen 4035 punten Amsterdam 09/10/1977
9-kamp Theo Danes 5583 punten Gemert 24/09/2000
10-kamp Julian Record 5690 punten Best 05/07/2015
12,29s; 5,86m; 11,36m; 3,33m; 58,50s; 15,98s; 39,40m; 1,87m; 46,05m; 5:17,66s
4×100 meter (1e) Victor Halfhide 45,01s Den Haag 11/09/2011
2e loper Paul Schildmeijer
3e loper Alain van Tholl
4e loper Rutger Bien
1e loper Luka Bakrac  45,01s Amersfoort 10/06/2018
2e loper Jasper Oskam
3e loper Job Geerds
4e loper Daan Lunding
4×200 meter (1e) Giel Ritmeijer 1:39,44s Amstelveen 29/09/2013
2e loper Mees Ritmeijer
3e loper Nick van der Heide
4e loper Sylvester Tanoh
4×400 meter (1e) Rutger Bien 3:38,21s Amstelveen 25/09/2010
2e loper Alain van Tholl
3e loper Rayjordan Simson
4e loper Sjaak Hoogstraaten
3×800 meter (1e) Martin v.d. Plaats 6:35,8s Den Haag 06/10/1974
2e loper Hans Dijkstra
3e loper Ger Messchaert

Indoorrecords

50m Niels de Ruyter 6,32s Zuidbroek 21/01/2001
60m Niels de Ruyter 7,08s Düsseldorf 10/03/2001
200m Niels de Ruyter 23,02s Gent 17/02/2001
400m Bram van der Jagt 52,75s Apeldoorn 01/03/2015
800m Sjaak Hoogstraaten 2:02,32s Apeldoorn 28/02/2010
1500m Levi Engels 4:39,15s Apeldoorn 25/01/2014
60m horde Rutger Bien 8,69s Zoetermeer 06/02/2011
Hoogspringen Wiebe Siedsma 2,00m Arnhem 01/02/1976
Verspringen Job Geerds 5,96m Utrecht 03/02/2018
Hinkstapspringen Alex ter Beek 13,88m Den Haag 02/03/1991
Kogelstoten 5kg Jim van Oostrom 14,29m Utrecht 21/02/2010
 Zevenkamp Julian Record  4043 punten Apeldoorn 15/02/2015
 7,90s; 5,92m; 11,45m; 3,10m; 9,09s; 1,84m; 3:12,86s