trainingen baanatletiek

Trainingen baanatletiek

pupillen junioren

junioren  senioren  masters
technische atletiek: sprint, horden, werpen en springen

junioren  senioren  masters
lopen

Trainingstijden pupillen en junioren

2018 – 2019
door: Annerieke Kroeze
versie: 17-9-2018
ingangsdatum: 7 oktober 2018

pupillen

voor wie 1e training 2e training
mini-pupillen (2012) woensdag 16.30-17.30 uur: zaterdag 10.45-11.45 uur:
hoofdtrainer: Mathilde Mathilde, Monne, Jona, Primo Mathilde, Monne, Jona, Primo
C-pupillen (2011) woensdag 16.30-17.30 uur: zaterdag 10.45-11.45 uur:
hoofdtrainers: Daniël en Jasper Daniël/Annerieke, Boris, Marjolein, Nico Jasper, Daniël, Mathieu, Boris
B-pupillen (2010) woensdag 16.30-17.30 uur: zaterdag 10.45-11.45 uur:
hoofdtrainer: Lennart Casper, Harold, Nahom, Quint Casper, Lennart, Nahom, Roos, Tara
A1-pupillen (2009) woensdag 17.30-19.00 uur: zaterdag 11.30-13.00 uur:
hoofdtrainers: Stella en Roy Stella, Roy, Aerin, Reger, Mali Stella, Roy, Diede, Mali, Aida, Aerin
A2-pupillen (2008) woensdag 17.30-19.00 uur: zaterdag 11.30-13.00 uur:
hoofdtrainer: Rochan Rochan, Casper, Astrid, Jolanda, Justine Rochan, Annerieke, Daphne, Janke, Karlijn

Pupillencoördinatoren: Rochan Comello en Lennart Hatenboer (jeugd@av23.nl)

 

junioren

voor wie 1e training 2e training 3e training
D1-junioren (2007)  maandag 17.30-19.00 uur: zaterdag 11.45-13.15 uur:
hoofdtrainers: Eva, Elja, Harold Harold, Ronald, Eva, Elja, Inge Harold, Ronald, Eva, Elja, Yvette
D2-junioren (2006) maandag 17.30-19.00: zaterdag 11.45-13.15:
hoofdtrainer: Johnny Johnny, Bram, Tessa Johnny, Luka, Diede
C1-junioren (2005) maandag 17.30-19.00: donderdag 17.45-19.15: zaterdag 13.00-14.30:
hoofdtrainer: Melle Melle, Casper, Lennart Melle, Rochan, Rinner Melle, Rinner
C2-junioren (2004) maandag 17.30-19.00 uur: woensdag 17.30-19.00 uur: zaterdag 09.15-10.45 uur:
hoofdtrainers:  Nick en Tim Nick, Tim Nick, Tim, Julian Nick, Tim, Julian
B1 -junioren (2003) maandag 19.00-21:00 uur: Vrijdag 18:00-19:30 uur (extra training): zaterdag 9.30-11.30 uur:
hoofdtrainer: Rosa Rosa Rosa Rosa, Daphne
B2 -junioren (2002) maandag 19.00-21:00 uur: Vrijdag 18:00-20:00 uur (extra training): zondag 13.00-15.00 uur:
hoofdtrainer: Sylvester Sylvester, Joshua Sylvester, Tsega Sylvester, Joshua, Tsega
A-junioren (2000/2001) maandag 19.00-21.00 uur woensdag 19.00-21.00 uur zaterdag 9.00-10.30 uur
hoofdtrainer: Theo

Juniorencoördinator: Marjolijn Kruijt (jeugd@av23.nl)

 

Specialisatietrainingen

Als je een derde keer in de week wil trainen, dan kan je in overleg met jouw hoofdtrainer een onderdeel kiezen. Jouw hoofdtrainer beoordeelt of je aan de eisen voldoet om met de specialisatietrainingen mee te doen en vertelt hoe je contact kan opnemen met de specialisatietrainer.

Je mag met de specialisatietrainingen meedoen als je:

  • junior bent
  • gemotiveerd bent om je in een onderdeel te specialiseren
  • 2 keer per week traint bij de algemene training en goed gedrag vertoont
  • 2 keer per week bij de algemene training blijft komen als je een specialisatie hebt gekozen
  • iedere week aanwezig bent bij de specialisatietraining van jouw gekozen onderdeel
  • met de wedstrijden (competities, clubkampioenschappen, cross) meedoet
  • LET OP: de specialisatietrainer bepaalt altijd in overleg met de hoofdtrainer of je wordt toegelaten in een groep.

 

pupillen
Voor de pupillen is er op vrijdag van 17:00-18:00 uur cross-training door Lennart en Melle.
Het is soms op de baan, maar ook wel in een of ander park of bosgebied.

 

junioren

type training dag tijd trainer
hoogspringen D- en C-junioren dinsdag 17.00- 19.00 Tim
werpen D- en C-junioren dinsdag 17.30- 18.30 Johnny
polsstokhoog D- en C-junioren dinsdag 17.30- 18.30 Julian
(middel)lange afstand D- junioren woensdag 17.15 – 18.15 Lennart
(middel)lange afstand C-junioren woensdag 17.15 – 18.15 Tessa Strijp
(middel)lange afstand B- en A-junioren woensdag 18.15 – 19.15 Tessa Strijp
verspringen D- en C-junioren woensdag 19.30- 20.30 Joshua
meerkamp D- en C-junioren donderdag 17.00- 19.00 Nick
sprint/horden D- junioren donderdag 17.00- 18.00 Janke
sprint/horden C- junioren donderdag 18.00- 19.00 Janke
werpen B- en A-junioren donderdag 17.30- 18.30 Sander
(middel)lange afstand (neo-)senioren vrijdag 18.00 – 19.30 Tessa Strijp
(middel)lange afstand pupillen vrijdag 17.00- 18.00 Noa/ Tessa de Ruijter
krachttraining/looptraining 200-800 m (met hordes) in overleg in overleg Nick
krachttraining in overleg in overleg Sander

Juniorencoördinator: Marjolijn Kruijt (jeugd@av23.nl)

 

SAA-trainingen

Er worden door de Amsterdamse atletiekverenigingen gezamenlijk (SAA) verder nog trainingen aangeboden voor gevorderde junioren en senioren. De technische commissie bespreekt welke atleten aan deze trainingen mogen deelnemen.

 

junioren en senioren

  type training   trainer
  Middellange afstand   Frans Thuys
  Lange afstand   Bram Wassenaar
  Polsstokhoogspringen   Ruud de Vries

 

Technische atletiek: sprint, horden, werpen en springen:
c/d-junioren   senioren   masters

De groepen technisch – wedstrijd en technisch – algemeen zijn vooral gericht op deelname aan competitie- en andere baanwedstrijden. Vooral technisch-wedstrijd is een heel intensieve trainingsgroep voor met name senioren en de oudere junioren.

 

junioren senioren

type training wanneer/waar trainer
Technisch – wedstrijd
(senioren en C/D-junioren)
dinsdag 19.00‑21.00 Els van Noorduyn
René Roos (sprint, ver/hinkstap en estafette)
donderdag 19.00-21.00 Els van Noorduyn
René Roos
vrijdag 19.00-20.30 Els van Noorduyn
zaterdag 10.00-11.30 Els van Noorduyn
zaterdag 16.00-17.30 zomer baan, winter Ookmeerhal Els van Noorduyn
René Roos
zondag 10.00-12.00
bostraining
Els van Noorduyn
René Roos

 

junioren   senioren   masters

type training wanneer / waar trainer
Technisch – algemeen dinsdag 19.30-21.00 Michael Weber
(vooral sprint en
middenafstand lopen)
donderdag 19.30-21.00 Theo Danes
zaterdag 16.00-17.30 Theo Danes

 

De training technisch – werpen is recreatief van aard. Dit is een erg leuke trainingsgroep, die op zo’n manier met atletiek bezig is dat zowel jongeren als ouderen hier plezier aan beleven. De trainer is expert op het gebied van werpen: speer, discus, kogelstoten en -slingeren.

 

senioren   masters

type training wanneer / waar trainer
Technisch – werpen (masters) maandag 20.00-21.30 Frits van Buuren