wie is wat bij AV23

Bestuur

Voorzitter Andrea Aquina 06‑51815035
06-23852751
voorzitter@av23.nl
Kirsten Vendrig 06‑52534671
06-51823068
Secretaris Kristian van Hemert 06-17454589 secretaris@av23.nl
Penningmeester Erik Baijards 020‑6901997
06-26036793
penningmeester@av23.nl
Verenigingsmanager Bart Boevink 06-52764537 verenigingsmanager@av23.nl
Ledenadministratie Bart Kijlstra ledenadministratie@av23.nl
Instroomcoördinator Magdalien Waardenburg aanmelden@av23.nl
Verenigingswerk: Bart Boevink verenigingsmanager@av23.nl
Systeembeheer: Roland van der Put webadmin@av23.nl
Redactie jeugdnieuws: Monique Admiraal en Kim Vandenberghe jeugdredactie@av23.nl
Fotografie: Boy Hazes boyhazes@gmail.com
Jeugdnieuwsbrief: Fleur Speet jeugdnieuwsbrief@av23.nl

Jeugdbestuur

Het dagelijks bestuur bestaat uit:

Voorzitter Jeugdbestuur Mathilde Bakker jeugdvoorzitter@av23.nl
Annerieke Kroeze
Secretaris Jeugdbestuur Giel Ritmeijer jeugd@av23.nl
Lid Jeugdbestuur Andrea Aquina
Joost Cosman

Trainers pupillen

trainer A2-pupillen Joran Angevaare
Rosa de Jong
trainer A1-pupillen Titus Sendrowicz
trainer B-pupillen Johnny van Schooneveld
trainer minipupillen Mathilde Bakker
Lennart Hatenboer
begeleider jeugdtrainers Pam de Kruif
Stella de Kruif

Trainers senioren en junioren

hoofdtrainer technische wedstrijdgroep senioren Els van Noorduyn
trainer A-junioren Theo Danes
trainer B-junioren Theo Danes
trainer C2-junioren Joost Cosman
Sjaak Hoogstraaten
Sylvester Tanoh
trainer C1-junioren Rosa de Jong
Joshua Record
trainer D2-junioren Nick van der Heide
trainer D1-junioren Joran Angevaare
krachttraining / werptrainer Sander Stok
looptrainer CD-junioren Tessa Strijp
trainerscoördinator jeugd Joost Cosman
meerkamp Theo Danes
sprint, ver en HSS Renée Roos
wedstrijdloopgroep Jan Mens
Frans Thuys
Bram Wassenaar
recreatieve loopgroepen Kees van den Berg av23.lopers@gmail.com
Han Brand
Carla van der Klei
Anneke Nass

 

Trainers senioren algemeen, studenten en masters

hoofdtrainer technische groep Michael Weber
werpgroep masters Frits van Buuren
trainers loopgroepen: Kees v.d. Berg, Han Brand, Ingrid Coster, Carla v.d. Klei, Tjitske Kooistra, Jan Mens, Anneke Nass

 

Wedstrijdsecretariaat Thuiswedstrijden:

Baan: Cees de Nood (c.de.nood@xs4all.nl )
Weg: vacant (wegwedstrijdsecretariaat-av23@xs4all.nl)

 

Competitiewedstrijden:

Inschrijving: Cees de Nood ( c.de.nood@xs4all.nl)
Junioren en senioren: Theo Danes
Masters: vacant
Cross pupillen: Lennart Hatenboer; junioren: vacant

 

Wedstrijdorganisatie:

Nescioloop: Karien Smeding en Toer van de Berg
Middenmeerloop: Tjerk Notten, Vincent Wiering en Walter Ritmeijer
Diemer Cross: Claudia Hoogerheide en Michiel Hatenboer
Baanwedstrijden: Robin Willems, Ynze Strikwerd

 

Jurycoördinatie

vacant (juco-av23@xs4all.nl)

 

Commissies

Technischecommissie Ronald Groot technischecommissie@av23.nl
Gerard Lijnzaad
Sander Stok
Kirsten Vendrig
Wedstrijdcommissie Dennis Breuker
Deborah Timmerman
Kantinecommissie Peter Jan Kannegieter kantine@av23.nl
Medische comissie Giel Ritmeijer
Recordcommissie Theo Danes
Monique Admiraal
Huisvestingcommissie Hans Hofstede huisvesting@av23.nl
Carina Hooiveld
Gerard Lijnzaad
Cees de Nood
Eveline Vinkenborg

NB.: De huisvestingscommissie roept alle gebruikers op om geconstateerde mankementen aan terrein, terreintoestellen en verenigingsgebouw te melden. Doel is om steeds een actueel en volledig overzicht van gebreken te hebben en deze gebreken ook eerder en meer efficiënt te verhelpen. Meld geconstateerde mankementen a.u.b. met dit formulier.

Grote Clubactie:   Sandra Verkruisen (av23clubactie@gmail.com)

Fysiotherapie:      Fysiopraktijk de Meer, Esplanade de Meer 134, 1098 WP Amsterdam – voor een afspraak bel 020 – 7539002 of mail.

Clubkleding: shirts te koop bij Run-Inn, Linnaeuskade 5, 1098 BC Amsterdam – tel. 020 4635771

Clubsweaters: de rode truien met witte opdruk zijn meestal te koop tijdens wedstrijden op de baan, of vraag er naar in de kantine.