wie is wat bij AV23

Bestuur

Voorzitter Kirsten Vendrig 06‑52534671
06-51823068
voorzitter@av23.nl
Secretaris vacature   secretaris@av23.nl
Penningmeester Erik Baijards 020‑6901997
06-26036793
penningmeester@av23.nl
Algemeen bestuurslid Andrea Aquina 06‑51815035
06-23852751
andrea.aquina@av23.nl
Roland van der Put  

admin@av23.nl

Ronald van Dijk   ronald.van.dijk@av23.nl
Mark Vermeer   mark.vermeer@av23.nl

Overige contactpersonen

Verenigingsmanager Robin Willems   verenigingsmanager@av23.nl
Ledenadministratie Bart Kijlstra   ledenadministratie@av23.nl
Vertrouwenscontactpersonen Loes Meijer   loes.meijer@av23.nl
Ivo Potjaar   ivo.pothaar@av23.nl
Instroomcoördinator Femke van Ooijen   aanmelden@av23.nl
Verenigingswerk Melle, Eva en Marit   verenigingswerk@av23.nl
Jeugdnieuws
(aanleveren met foto)
Kim Vandenberghe   jeugdredactie@av23.nl
Algemeen nieuws
(aanleveren met foto)
Peter Groen   webredactie@av23.nl
Systeembeheer Roland van der Put   admin@av23.nl
Fotografie Boy Hazes   boyhazes@gmail.com
Jeugdnieuwsbrief Fleur Speet   jeugdnieuwsbrief@av23.nl
Clubtherapeut Nick van de Heide   meer informatie

Jeugdbestuur

Het dagelijks bestuur bestaat uit onderstaande personen:

Voorzitter Jeugdbestuur Annerieke Kroeze jeugd@av23.nl
Lid Jeugdbestuur Andrea Aquina
Jeffrey So
 
Pupillencoördinatoren Rochan Comello
Lennart Hatenboer
 
Juniorencoördinator Marjolijn Kruijt  

Trainers

Pupillen, junioren en senioren:  het volledige overzicht van alle trainers kun je vinden in het rooster.

Looptrainingen (masters): het volledige overzicht van alle trainers kun je vinden op deze pagina.

 

Wedstrijdsecretariaat Thuiswedstrijden

Baan: Cees de Nood en Tobias van der Knaap

Competities, contactpersonen voor andere verenigingen

Inschrijving competitiewedstrijden: jeugd@av23.nl
Baan-competitiewedstrijden: Cees de Nood
Cross-competitiewedstrijden: Annerieke Kroeze

Wedstrijdorganisatie

Nescioloop: Pieter Kole
Middenmeerloop: Jeffrey So, Vincent Wiering en Hylke de Vries
Diemer Cross: Michiel Hatenboer
Baanwedstrijden: Robin Willems

Jurycoördinatie

Robin Willems (juco-av23@xs4all.nl)

Commissies

Technische commissie Sander Stok (technisch directeur) technischdirecteur@av23.nl
  Ronald Groot
Gerard Lijnzaad
Kirsten Vendrig
Michiel Hatenboer
technischecommissie@av23.nl
Wedstrijdcommissie Dennis Breuker
Deborah Timmerman
 
Kantinecommissie Leonieke Mevius
Marijke Denz
Paulien Melis
Judith Hees
kantine@av23.nl
Recordcommissie Kjell Boogaard clubrecords@av23.nl (pupillen, junioren en senioren)
Helmut Drabben h.drabben@gmail.com (masters)
Huisvestingscommissie
(graag alle gebreken aan terrein,
terreintoestellen en het verenigingsgebouw
melden via email)
Hans Hofstede
Cees de Nood
Gerard Lijnzaad
vacature
vacature
huisvesting@av23.nl
Communicatie commissie
(nieuws graag aanleveren
met eigen/rechtenvrije foto)
Monique Admiraal
Peter Groen
Theo Danes
Kim Vandenberghe
Fleur Speet
webredactie@av23.nl


jeugdredactie@av23.nl
jeugdnieuwsbrief@av23.nl
Sponsorcommissie Sandra Verkruisen (vz)
Ronald van Dijk
Erik Baijards
Paul Wolfs
Wim Vermeer
sponsoring@av23.nl

Grote Clubactie:   Sandra Verkruisen (av23clubactie@gmail.com)